.

מיתרים- חינוך יהודי משלב

בואו לראות כיצד דתיים וחילונים יוצרים ישראליות חדשה- בבתי הספר של מיתרים!

הירשמו עכשיו וניצור עימכם קשר!

'מיתרים' היא רשת חינוך יהודי משלב, מיסודו של הרב מיכאל מלכיאור, בה מתחנכים בעלי זהויות יהודיות שונות בצוותא, ובה מתקיים חינוך יהודי המבוסס על המורשת היהודית כנדבך מרכזי בתפיסת העולם החינוכית.

אנו מחנכים בגישה לא כפייתית, המאפשרת ריבוי פרשנויות וביטויים למורשת היהודית.

לרשותכם יותר מ-50 מסגרות חינוכיות ברחבי הארץ

מגני ילדים ועד מכינות קדם צבאיות, רשת מיתרים, מיסודו של הרב מיכאל מלכיאור, מציבה אלטרנטיבה הן לחינוך הממלכתי והן לחינוך הממלכתי- דתי, בתכנים ובמעשה

מתחנכים בצוותא

מסגרות מיתרים יוצרות אקלים חינוכי בו מתחנכים בצוותא בעלי זהויות יהודיות מגוונות  בהרגשת נוחות וללא צורך להתייחס באופן שיפוטי להגדרת יהדותם.

בלי כפייה

מסגרות מיתרים מקנות חינוך יהודי המבוסס על ההלכה ומסורת ישראל כנקודת מוצא לדיון, בגישה לא כפייתית המאפשרת ריבוי ביטויי למורשת היהודית.

מגדירים יחדיו את הזהות היהודית

מסגרות מיתרים מסייעות לתלמידים להגדיר את זהותם היהודית ולהפוך אותה לרלוונטית עבורם. מיתרים מאפשרת לכל אחד מהלומדים לזהות את דרכי הביטוי היהודיות ולהבטיח המשכיות משמעותית מודעת.

מפנימים את ערכי היהדות ביחס לזר לאחר ולשונה

מסגרות מיתרים עושות להפנמת ערכי היהדות וביטויים במערכות היחסים שבין אדם לחברו, בהשתיכות קהילתית ומעורבות פעילה בה, בסולדיריות יהודית ובזיקה פעילה עם יהדות התפוצות, ביחס לזר, לאחר ולשונה וביחס לסביבה. 

מי אנחנו?

רשת מיתרים נוסדה ע"י הרב מיכאל מלכיאור אשר פועל במשך שנים מתוך קבלת האחר ליצור בסיס לחברה משותפת.

"כולנו" היא החטיבה הארגונית של הרב במימוש החזון למדינה יהודית ומדינה דמוקרטית, תוך שילוב של כל הזרמים והמגזרים השונים באוכלוסייה. מטרת העל של העמותות היא ליצור שיח שיכול לאתגר את החשיבה הקיימת ולראות כיצד בונים את מדינת ישראל לדור הבא. 

רשת מיתרים מפעילה מערכת חינוך משלבת בה לומדים בצוותא ילדים ממשפחות דתיות, חילוניות ומכל קשת אורחות החיים היהודיים. הארגון מאגד כיום  55 בתי ספר, גנים ובתי מדרש ברחבי הארץ שבהם דתיים וחילונים לומדים יחדיו וחולקים את העושר התרבותי של שני העולמות.

הירשמו עכשיו וגלו כיצד גם אתם יכולים לקחת חלק!

רוצים לדעת עוד? http://bit.ly/KULANU

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.